Klienci na nasz temat - Liderseo

Telefon 793-276-036

Liderseo - Pozycjonowanie stron

Firma liderseo istnieje na rynku krócej niż rok ale jej potencjał jest już zauważany i doceniany przez zadowolonych z naszych usług klientów. Jeśli ty również chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów to zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Opinie Klientów na nasz temat

Poniżej zamieszczamy uzyskane przez nas opinie naszych klientów na temat współpracy z naszą firmą oraz jakością świadczonych przez nas usług.Ireneusz Gęsikowski Agencja Usługowo Handlowa Zgoda

Z firmą liderseo rozpocząłem współpracę ponieważ skusiła mnie promocyjna cena aż o 70% niższa od normalnej oraz umowa bez zobowiązań na okres 1 miesiąca i po 3 tygodniach nasza strona uzyskała na wszystkie pozycjonowane słowa w Google miejsca w TOP3 ,a 6 słów znalazło się w TOP1. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy liderseo oraz polecamy ją wszystkich zainteresowanym reklamą w wyszukiwarce Google.

Henry Klimek Klimex-3 Spółka z o.o.

Współpraca z firmą liderseo była dla naszej firmy bardzo udana, od samego początku firma bardzo dobrze zajęła się reklamą naszej strony internetowej w wyszukiwarce Google, tak iż po 4 dniach nasza strona została wypozycjonowana w Google do pierwszej 3 wyników wyszukiwania na pierwszej stronie i to na każde ze słów kluczowych objętych umową. Z moich doświadczeń mogę polecić firmę liderseo jako dobrego partnera w pozycjonowaniu stron.

Bezpłatna wycena pozycjonowania


Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Adres strony:
Słowa kluczowe:
Treść wiadomości (opcjonalnie):