Rotenso

Rotenso jest to japoński koncern elektroniczny założony w 1987 roku przez naukowca Daisuke Emoto. Siedziba i laboratorium badawcze firmy znajduje się w mieście Nagoya w Japonii. Tam powstają unikalne i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Zakłady produkcyjne i firmy zlokalizowane są w mieście Guangzhou w Chinach. To tutaj idea staje się rozwi...

Rotenso jest to japoński koncern elektroniczny założony w 1987 roku przez naukowca Daisuke Emoto. Siedziba i laboratorium badawcze firmy znajduje się w mieście Nagoya w Japonii. Tam powstają unikalne i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Zakłady produkcyjne i firmy zlokalizowane są w mieście Guangzhou w Chinach. To tutaj idea staje się rozwiązaniem, budowana jest jako kompletne urządzenie, które stanowi powód do dumy.


Klimatyzatory firmy Rotenso charakteryzuje wieloletnia niezawodność i bezawaryjność nawet podczas ciągłej pracy w trudnych warunkach i to wszystko w bardzo przystępnej cenie.


Nasza firma jest oficjalnym autoryzowanym monterem urządzeń firmy Rotenso, dzięki czemu zamawiając u nas klimatyzator wraz z usługą montażu otrzymujecie Państwo również do 5 lat gwarancji na bezawaryjną pracę urządzenia.

Więcej

Rotenso  Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów